پیشینه کاغذ دیواری در واقع به چین قدیم برمی گردد. اولا به دلیل آن که آن ها ابتدا کاغذ دیواری را اختراع کردند و دیگر آن که در قرن ۲۰۰ قبل از میلاد اولین کسانی بودند که با چسب برنج کاغذ را به دیوار می زدند.

کاغذ دیواری در دکوراسیون داخی خانه

 

 

امروزه کاغذ دیواری‌ها بسیار شاد و متنوع هستند و حس بودن در طبیعت را ایجاد می‌کنند. بعضی از آن‌ها مانند تابلوی نقاشی یا منظره‌ای کاملا طبیعی هستند. با توجه به دکوراسیون منزل خود می‌توانید از آن‌ها به خصوص در جاهای کم‌نور و دلگیر یا برای پوشاندن دیوارهای آسیب‌دیده استفاده کنید و حال و هوای آن جا را کاملا تغییر دهید.

تنوع کاغذ دیواری‌ها آن قدر زیاد است که انتخاب را مشکل می‌کند، ولی اگر به هدفی که از دکوراسیون دارید و رنگ و طرح مورد علاقه خود فکر کنید، کار کمی آسان‌تر می‌شود.

– از کاغذ دیواری می توانید به عنوان حاشیه برای تزیین اتاق کودکان استفاده نمایید و با انتخاب طرح دلخواه آن ها، شادی کودکانه شان را مضاعف کنید.

– اگر کاغذ دیواری به صورت منظره است، فقط یکی از دیوارها را با آن تزیین کنید و بقیه دیوارها را می توانید از طرح های ساده تر و  زمینه ای انتخاب کنید.

– هرچه طرح کاغذ دیواری ریزتر باشد، فضای اتاق بزرگ‌تر نشان داده خواهد شد.

– برای جاهای کوچک از کاغذ دیواری ساده و روشن استفاده نمایید.

– بعضی از آن‌ها اکوستیک بوده و به کاهش صدا کمک می‌کنند.

– پیش از خرید، اندازه دقیق و میزان کاغذ دیواری مورد نیاز را محاسبه کنید. در صورت خرید از فروشگاه خانه آرا متخصصین ما شما را در انتخاب نوع و طرح کاغذ دیواری یاری می کنند و اندازه گیری و برآورد آن را به طور رایگان برای شما انجام می دهند.

– سعی کنید کاغذ دیواری‌ها قابل شستشو و با دوام باشند.

 

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳