گروه مهندسین ایران معماری

 

کلینیک تخصصی طراحی و اجرا نما

 

یافتن راه حل های صحیح اقتصادی و زیباشناسی در پروژه های معماری، از چالش های بنیادینی است، که معماران، طراحان و برنامه ریزان دفتر معماری آرتور امید آذری در تمام طول فعالیت حرفه ای شان، با آن مواجه بوده اند وبر حل آن همت گمارده اند.

   دستیابی به یک سامان بصری با ابهت در نما، تاکید بر عناصر شاخص در نما، به کارگیری صحیح فرم و مصالح در نما، توجه به نکات زیباشناسی در طراحی نما و سایر موارد از اهداف اصلی تیم طراحی و اجرا در کلینیک تخصصی نما در گروه مهندسین ایران معماری است.

شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر: ۰۲۱۲۲۹۸۳۳۸۵

 

طراحی نمای ساختمان- چوب

خانه ای با نمای چوبی شیک وطراحی داخلی خیره کننده

 

Stylish-Wooden-Facade

 

طراحی نمای این خانه که در منطقه ای با تراکم بالا و حداقل عرض خیابان واقع شده است، با ترکیبی خیره  کننده ازچوب و خلاقیت، به نحوی شکل گرفته است که حداکثر نور را برای ساکنان خانه فراهم کند. نمای بسیار زیبای این خانه، در چنین منطقه ای، نشان می دهد که می توان از قابلیت های طراحی معمارانه، در هر موقعیتی نهایت استفاده را برد.

 

Stylish-Wooden-Facade-and-Stunning-Interior

 

امتداد یافتن طرح نما درطراحی داخلی، ازمهمترین ویژگی های این خانه است. به این معنا، که این بنا نه تنها دارای نمایی مدرن و معاصر است، بلکه ازطراحی داخلی فوق العاده ای نیز برخوردار است.

 

Wooden-Facade-and-Stunning-Interior

نمایی خیره کننده با طراحی داخلی منحصربه فرد، که توسط گروه معماری ۲۴H Architects انجام شده است.

 

Wooden-Facade-and-Stunning-Interior

 

Stylish-Wooden-Facade-and-Stunning-Interior

 

فضای داخل خانه، شفاف و بدون کمترین عنصر مزاحمی طراحی شده است. با تقسیم بندی فوق العاده که فضاهای لازم را برای آسایش ساکنان خانه فراهم کرده است.

 

Wooden-Facade-and-Stunning-Interior

 

درواقع، در داخل خانه می توان اثر خیره کننده ای از دیوار را مشاهده کرد. که نه تنها مانع دید نشده، بلکه به زیباتر شدن فضا نیز کمک کرده است.

 

 

Stylish-Wooden-Facade-and-Stunning-Interior

 

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳