طراحی سه بعدی نمای رستوران کارخانه بهشهر توسط آرشیتکت آرتور امید آذری


طراحی سه بعدی نمای رستوران کارخانه ی بهشهر

 

رویکرد اصلی در طراحی نمای رستوران مجموعه بهشهر، پایبندی به اصول معماری سبز و روانشناسی محیط می باشد.در طراحی نما توسط تیم طراحی و اجرایی گروه طرح به مدیریت  آرتور امید آذری، مفاهیم نوین طراحی معماری با استفاده از نرم افزار های معماری و ارتباط با برندهای بین المللی برای اجرایی کردن ایده های خود، در راستای بهینه سازی اقتصادی همراه با پرداختن به اصول زیباشناسی می باشد. از آنجا که طراحی اصولی نما از لحاظ اصول ساختاری و زیباشناسی از مسائل مطرح شده در جامعه معماری ایران می باشد، گروه طراحی تمام دغدغه خود را برشناخت و مطالعه مبانی مطرح در سطوح جهانی گمارده است تا علاوه بر خلق آثاری کارا و بهینه در رابطه با شاخص های جهانی انرژی ،خلاقیت و ایده های نوین نیز در طراحی ها مشهود باشد.

 

طراحی سه بعدی نمای رستوران کارخانه ی بهشهر/

 

نور پردازی نمای ساختمان  با استفاده از پاور ال ای دی  موجب پویایی و سرزنگی در نمای ساختمان در طول شب را سبب خواهد شد.با توجه به رشد و توسعه چشمگیر در رشد و توسعه فناوری در صنعت ساختمان، می توان به فاکتورهای زیباشناسی در معماری.بهای بیشتری داد. اهمیت دادن به زیبایی نما می تواند منجر به تامین نیازهای  بهداشت روانی و بصری استفاده کنند گان  شود..

 

طراحی سه بعدی نمای رستوران کارخانه ی بهشهر

 

ایده این آلترناتیو تاکید بر خطوط افقی و ایجاد لایه هایی بر هم ،برای خلق یک نمای بارز وفرمال می باشد

 

طراحی سه بعدی نمای رستوران کارخانه ی بهشهر

 

با حرکت ریتمیک این پوسته به صورت خمیده ، که منجر به شکل گیری سایبان ها  برای تعدیل نور ورودی به داخل محیط ایجاد گردیده است که می تواند از فاکتورهای شاخص در طراحی این نما باشد.

 

طراحی سه بعدی نمای رستوران کارخانه ی بهشهر

 

از حرکت  مو اج و ریتمیک تا شکل گیری جد اره های بنا: آنچنان که در تصویر گویا ست بر اثر همنشینی خطوط افقی، در پی شکل گیری پوسته ایی خاص، بارز و مهیج ایده طرح نما شکل گرفته است.

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳