کلینیک تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بامدیریت آرشیتکت:آرتور امیدآذری

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا یدکوراسیون داخلی ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

پله های سنگی: راه پله مارپیچ بتنی صاف و صیقلی

Stepping Stones: Smooth-Polished Concrete Spiral Staircase

ترجمه: فرزانه جهانمردی

در بستر رودخانه ها، سنگ شامل سنگهای گرد و صاف و نز گرمای نان ذوب فلام مقدار کی نهان ذوب گرمایی تولید شود .در تنش نهایی که در این راه پله دستگیر سفارش کردم که باشد.

مانند صخره های بزرگ که در مواجها با شرایط سخت آب و هوایی قرار می گیرند و ذچار سایش و فرسایش می شوند، این پله ها نیز هرکدام با پیچشی هنرمندانه به دور ستون مرکزی بتنی خود، از آن جدا شده و در همین جهت دارای وجهی صافی و صیقلی شده اند.

نرده فولادی کنار راه پله، کاملا جدا از آن قرار گرفته است و در تمام نقاط به نظر می رسد که نقطه اتصال و اتکایی با مجموعه راه پله نداشته باشد.

ین راه پله زیبا و رویایی، در واقع قطعه ای نمایشگاهی است که توسط Roberto Semprini برای Edilco طراحی شده است، اما به خوبی نکته ای مهم را مکررا بازگو می کند، و ان اینست که اشیا تشکیل دهنده دکور نیز می توانند  هنری باشند.

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳