اضافه کردن رنگ به سرویسهای

به عقیده من بازی با رنگ ها جذاب ترین قسمت هر طراحی چیدمان است چرا که هر رنگی با خود تاثیرات روانی خاصی به همراه داشته و زیبایی و فریبندگی ترکیب آنها با هم پروسه ای با تنوع بسیار بسیار بالاست؛ در عین حال نباید این نکته را دور از نظر داشت که همین رنگ های زیبا اگر بدون هدف و با انباشتگی و بی حوصلگی مهمان خانه مان شوند جز سردرگمی و دلزدگی خاصیتی ندارند.

 

 

اضافه کردن رنگ به سرویسهای

سرویس های بهداشتی بر خلاف آنکه در نگاه نخست به نظر، کم اهمیت ترین مکان های خانه به لحاظ طراحی چیدمان محسوب می شوند، اهمیتی بسیار دارند چرا که لاجرم به لحاظ کارکردی مکانی پر تردد بوده و  از سوی دیگر ارتباط ویژه ای با بهداشت ساکنین خانه دارد.

در این پست سعی شده است با ساده ترین و کم هزینه ترین ایده ها، شرایطی برای داشتن سرویس هایی رنگی و زیبا فراهم شود.

 

اضافه کردن رنگ به سرویسهای

انتخاب یک نقطه کانونی مناسب برای برجسته سازی رنگی کاری است که به خوبی در این سرویس بهداشتی صورت گرفته است. در نگاه نخست تمام توجهات به سمت سینک روشویی است که رنگ متضادش تمام فضای اطراف را تحت تاثیر خود قرار داده است. این ایده برای هر سرویس بهداشتی ساده ای بسیار کارآمد است به شرط آنکه تنها از یک رنگ در جهت برجسته سازی استفاده شود.

 

اضافه کردن رنگ به سرویسهای

کافی است یک پرده چین دار رنگی که بی شباهت به دامن های الوان با لایه های رنگین کمانی نیست به حمامتان اضافه کنید تا لذت  بازی با رنگ را تجربه کنید. این پرده دست دوز از پارچه های ضد آب تهیه شده و ذوق و سلیقه خانم خانه را نشان می دهد.

 

 

 

 

اضافه کردن رنگ به سرویسهای

 

 

اضافه کردن رنگ به سرویسهای

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳