گروه مهندسین ایران معماری

 

کلینیک تخصصی طراحی و اجرا نما

 

یافتن راه حل های صحیح اقتصادی و زیباشناسی در پروژه های معماری، از چالش های بنیادینی است، که معماران، طراحان و برنامه ریزان دفتر معماری آرتور امید آذری در تمام طول فعالیت حرفه ای شان، با آن مواجه بوده اند وبر حل آن همت گمارده اند.

 

 

 

دستیابی به یک سامان بصری با ابهت در نما، تاکید بر عناصر شاخص در نما، به کارگیری صحیح فرم و مصالح در نما، توجه به نکات زیباشناسی در طراحی نما و سایر موارد از اهداف اصلی تیم طراحی و اجرا در کلینیک تخصصی نما در گروه مهندسین ایران معماری است.

 


شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر:
۰۲۱۲۲۹۸۳۳۸۵

 

facade

این پروه تلفیق موفق هنر و ساختار معماری است.مفاهیم زیباشناسی معماری در کنار عناصر ساختمانی و تکنیک های اجرا در معماری منجر به خلق چنین اثر بدیعی در معماری ایسلند گردیده است.

نما به عنوان یک پوست یا یک مرز که واسطه بین فضای داخلی ساختمان و شهر است، می تواند منعکس کننده مذاکرات بین مصرف کننده در داخل و خارج بنا باشد.این تداوم بصری در مردم در حال حرکت ، پویایی و سرزنگی را د رمحیط شهری به همراه خواهد آورد.

کانسپت شکل گیری در پوسته نمای این پروژه، الهام  گرفته از اشکال طبیعی ایسلند و مفاهیم زیباشناسی و عملکردی و فرمال آجر می باشد.تلفیق ابعاد مختلف آجرها و همچنین تغییر ماهیت در آنها و ترکیب با نور پردازی ال ایی دی ،و ایجاد ساختار کریستالی در شکل گیری پوسته نما از فاکتورهای قابل توجه می باشد.

این پوسته به گونه ایی طراحی گردیده است که در طول روز با توجه به حرکت خورشید و میزان نور جذب شده  ،نما بازتاب متفاوتی از شفافیت و رنگ خواهد داشت.

facade

facade

facade

facade

facade

facade

facade

facade

Statement Mies van der Rohe

I’d like to express my heartfelt gratitude to the Fundació Mies van der Rohe and the jury for awarding the prize to a building that came into the world along different lines from those usually followed in architecture. Harpa Reykjavik Concert Hall and Conference Centre is a building that created something unique by making art and creativity central to its development. I’m proud that I am sharing the prize with the Studio Olafur Eliasson team, Henning Larsen Architects, and Baterii∂ in Iceland.

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳