کلینیک تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بامدیریت آرشیتکت:آرتور امیدآذری

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا یدکوراسیون داخلی ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

مرکز خرید و مجتمع تجاری مدیاسیته – بلژیک

MediacitE of Liège, Belgium

مرکز خرید مدیاسیته، یکی از بزرگترین مراکز خرید در بلژیک (با مساحت بیش از ۱۶۰٫۰۰۰ متر مربع) است. طراحی این مجتمع ، توسط طراح و آرشیتکت معروف رون آراد و مهندسین آرشیتکت شرکت یاسپرس-ایرز انجام شده است.

گالری مرکز مذکور، ۴۵۰ متر طول داشته و وجه مشخصه آن، سقف شیشه ای موج دار و قابل توجه آن است که نوارهای درهم بافته فولادی را شکل می دهد. ورق های باریسول لاک® “Rouge grenat “، با کنار هم گذاردن قطعات متوازی الاضلاع، حرکات این نوار در طول آن، و نیز در وسط آن را ایجاد می کند. این مرکز خرید با اشکال پیشرفته و فرم بی پروای خود، جدیدترین فن آوری ها و مصالح ساختمانی را در هم می آمیزد.

هم اکنون ایران معماری در طراحی دکوراسیون داخلی خود از این تکنولوژی استفاده میکند . برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳