کلینیک تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا یدکوراسیون داخلی ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

گروه مهندسین فاوکس یکی از گروه های فعال در زمینه مشاوره، خرید ،طراحی و اجرای فضاهای داخلی می باشد.

آتلیه Ando : ارائه ی یک خانه ی مدرن و مجلل.

هنرمندان یک آتلیه اسرائیلی تصمیم گرفتند تا یک فضای خلاقانه، شیک و بی نظیر طراحی کنند. در طراحی این خانه ی استثنایی به جزئیات به دقت توجه شده است، از طراحی محوطه و قفسه بندی ها گرفته تا مبلمان شیک داخل خانه، همگی طوری به نظر می رسند که گویی آماده اند برای شروع زندگی و لذت بردن از آن.

ورودی خانه بسیار شیک طراحی شده و کاملا مناسب برای استقبال و خوشامد گویی است. الگوی هندسی دروازه ی ورودی شبیه یک توری زیبا که می تواند هوای مطبوع را داخل خانه راه دهد ساخته شده.

حیاط پشتی قطعا برای اوقات فراغت و سرگرم شدن طراحی شده، حتی می تواند مناسب برای برپا کردن مهمانی و همچنین لذت بردن از منظره ی آن از داخل اتاقی باشد که روبه روی آن است. درهای عریض کشویی مستقیما از اتاق خواب و اتاق نشینمن و غذاخوری به حیاط باز می شوند و باعث می شوند تا سرتاسر خانه همیشه هوا و نور مطبوع و کافی داشته باشد.

قفسه هایی زیبا به منظور قرار دادن وسایل خانه و تزئینات و همچنین جدا کردن فضاهای متفاوت زندگی از یکدیگر در همه جای خانه طراحی شده اند.

فضای باز طبقه ی همکف مستقیما به آشپزخانه باز می شود، آشپزخانه ای که توسط یک دیوار با ۲ اجاق گاز در درون آن، از فضاهای دیگر جدا می شود، همچنین دارای یک جزیره طویل مرکزی می باشد که می توان برای پخت و پز و فضای صبحانه خوری استفاده کرد.

آتلیه آندو در فاز دوم پروژه خود، مبلمان داخلی ساختمان مسکونی را طراحی کرد.

در این خانه ی استثنایی از دیوار برای جدا کردن فضاها استفاده نشده، بلکه تنها با نحوه ی چیدمان مبلمان، فضاهای مختلف را از هم جدا کرده است. یک کاناپه ی تکی ساده می توانست افراد بیشتری را در خود جا دهد و البته با حریم خصوصی کمتر.

سرو غذا بیرون از خانه نهایت تجمل است، با قرار دادن یک فضای غذاخوری تمام و کمال بیرون از خانه، می توان نشان داد که هر نوع سرگرمی داخل خانه را به بیرون نیز می شود انتقال داد و البته اینبار با هوایی تازه.

مبلمان تیره تر در این خانه حس استوار بودن و در عین حال مدرنی را القا می کند.

با وجود شبیه بودن سازمان کلی این فضا به قسمت های دیگر، اثاثیه این قسمت کمی کلاسیک هستند؛ صندلی های فلزی و میز غذاخوری باریک و سفید ساده.

انرژی مثبت چمن کاری زیبا و فضای سبز طبقه ی اول می تواند وارد خانه شود، آتلیه Ando ثابت کرد که خانه های معاصر و لوکس میتوانند کاملا مزین و راحت باشند.

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳