کلینیک تخصصی طراحی و اجرای سازه های نوین

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی  طراحی و اجرای سازه های نوین ، در گروه مهندسی ایران معماری تحت نظارت مهندسین مشاور آلتون سازه  صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین و برتر تکنولوژی ساخت  در راستای اجرایی کردن آنها ، می باشد .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به تعاریف و مفاهیم  نظری پرداخته می شود و در نهایت تکنیک های نوین اجرا معرفی می گردد.

خلاقیت در ارائه طرح هنرمند آمریکایی

هنرمند آمریکایی، سیلویا جیل با استفاده از کاغذهای دفتر کار خود، از ساختمان های مهم ایالات متحده سازه هایی منحصر به فرد را ایجاد کرده است.

در شروع کار بر روی هر سازه، سیلویا با دقت هر چه تمام تر برای رسیدن به شکل اصلی آن در بین خطوط برش هایی را ایجاد می کرد تا همه ی جزییات سازه به درستی نمایش داده شود. نتیجه ی کارهای او به شکل ساختمان های وزارت خزانه داری، بازار بورس نیویورک و کاخ سفید در آمده است.

جیل درباره ی این سازه های منحصر به فرد می گوید:

زمانی که من شروع به این کار کردم، ( قبل از اینکه بخواهم ساختمان ها و بناهای ملی را با کاغذ بسازم)، تنها هدف من درک چرایی نیاز ما به معاملات بود.

من خودم را مشغول این کار کرده بودم و کم کم روابطم را با دیگران از دست دادم. مدتی بعد فهمیدم که این شغل ماست که جهان را می سازد و ما آن را در کارهای دیگر جستجو می کنیم.

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳