قفسه بندی فضاهای داخلی راه حل فوق‏العاده‏ای برای نظم بخشیدن به وسایل

قفسه بندی فضاهای داخلی

استفاده از قفسه‏ بندی درست، راه حل فوق‏العاده‏ای است برای نظم بخشیدن به وسایل و آراستن آنها به طرز دلخواه که در عین حال از درهم ریختگی‏ها جلوگیری می‏کند. برای دستیابی به این منظور، انواع قفسه‏ها موجود است: مدل‏های ایستاده، دیواری و توکار، این قفسه‏ها هم جایگاه مناسبی هستند برای چیدن وسایل و هم می‏توانند نقش کتابخانه را داشته باشند.در خانه‏های امروزی، وجود فضاهای کوچک بی‏استفاده اغلب می‏تواند دردسری بزرگ برای صاحب‏خانه فراهم آورد. در طراحی صحیح برای چنین فضاهایی، بسیار مهم است که از همه فضا به نحو احسن استفاده نمایید. به این معنا که به قدر کفایت از قفسه‏بندی و گنجه، به‏خصوص در فضاهای مرده مانند تو رفتگی‏هایی بر روی دیوار یا گوشه‏های اتاق استفاده درست داشته باشید.

قفسه بندی فضاهای داخلی راه حل فوق‏العاده‏ای برای نظم بخشیدن به وسایل

قفسه بندی فضاهای داخلی راه حل فوق‏العاده‏ای برای نظم بخشیدن به وسایل

 

قفسه در گوشه های دیوار

گوشه دیوارها  در مواردی  از سخت ترین و دشوارترین  فضاها  در هر خانه طراحی شده است .آنها فضای کامل برای نگه داری   برخی چیزها در قفسه ها است. تعداد کمی از سیستم قفسه سازی  در گوشه  دیوار  برای نقاطی است  که این  سیستم قفسه را می توان در آن جا  آویزان کرد که توسط “ویلیام فنی” به طور خاص و سفارشی طراحی شده است .

واژه “گوشه” آشناست و در هر خانه ای یافت می شود. آنها فضای مناسب برای تعبیه قفسه ها هستند. این  سیستم قفسه را می توان در آن جا  آویزان کرد که توسط “ویلیام فنی” به طور خاص و سفارشی طراحی شده است .

پیچش جالب این قفسه  از یک دیوار به دیوار دیگری منحصر به فرد  است ؛ و بصورت عمودی چیده شده و ادامه می یابد.

این قفسه ها به طور موثر ، به دو دیوار متقاطع متصل شده ا ند ؛ در حالی که به ایجاد فضای تابعی ذخیره می گردند. در حالی که اندازه و رنگ های خاص برای خرید خیلی ارزان نیستند ، اما امکان دارد الهام بخش برخی چیزها مانند پروژه های قفسه بندی خانه تان باشد .

corner-wood-wall-shelf-قفسه در گوشه های دیوار

contemporary-wooden-modular

Untitled-1

 

lob-(1)

lob-(6)

 

 

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳