یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی  طراحی و اجرا ی ویلا، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی و ساخت  است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به بررسی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

عمارت رو به اقیانوس در هاوایی با چمش انداز باشکوه و ۵۰ متر استخر.

این خانه ی زیبا در منطقه روستایی Waikaumalo-Maulua در یکی از جزایر بزرگ در هاوایی قرار دارد.

این ملک گسترده از بهترین متریال و آخرین فناوری موجود ساخته.

علاوه بر این، خانه امکانات ورزشی و تفریحی بی همتایی را به نمایش می گذارد که برای معلولا نیز قابل استفاده است. این نکات باعث شده اند که این عمارت برای خانواده های متفاوت بسیار راحت و مجلل باشد.

تصاویر به تنهایی قادر به قضاوت درباره ی این خانه ی عظیم، زیبا و بتنی نمی باشند. از هر زاویه ای، زیبایی و شکوه و عظمت هاوایی قابل مشاهده است.

اسباب و اثاثیه طبیعی چیزی از زیبایی طبیعت خارج خانه را نمی کاهند. آسانسور مرکزی به راستی این خانه را برای خانواده ها چشمگیر کرده است.

در طبقه ی استخر، در این عمارت سه طبقه یک اتاق بازی قرار دارد، شامل میز بیلیاردی در امتداد یک بار با تمام امکانات و ۲ سوئیت مهمان می باشد.

آشپزخانه ی دلچسب خانه دارای تمامی امکانات حرفه ای برای پذیرایی از سرآشپزان و یا خود صاحبخانه است که اگر مایل بودند خودشان آشپزی کنند.

یک استخر بزرگ با ابعاد استخر المپیک مجهز به ۳ مسیر نیز تعبیه شده است، ولی امکانات آبی اینجا تمام نمی شوند. خانه همچنین مجهز  یک استخر عمیق غواصی و یک استخر کم عمق برای کودکان می باشد تا همه لذت ببرند. البته هرکسی که آب شور را ترجیح می دهد تنها چند قدم از اقیانوس فاصله دارد.

چشم انداز هر طبقه از خانه بسیار باشکوهند، به خصوص سوئیت اصلی خانه.

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳