کلینیک تخصصی طراحی و اجرای مجتمع مسکونی بامدیریت آرشیتکت:آرتور امیدآذری

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا ی مجتمع مسکونی ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

پروژه ی در حال اتمام ریچارد میر ؛ برجی شفاف از شیشه و آلومینیوم سفید

ترجمه : ندا باقری

منبع : www.archdaily.com

ساخت برج مسکونی جدید ریچارد میر، معمار برنده ی پریتزکر پرایز، در حال اتمام است. این برج در بولوار روچیلد، در یک منطقه ی شلوغ تجاری، فرهنگی و اقتصادی قرار گرفته است و جای تعجب نیست که بیش از ۷۰ درصد از این برج ۴۲ طبقه ی لوکس در حال حاضر به فروش رفته است.

برج ۵۹۰ فوتی میـِـر، تفسیری تازه از سبکی بین المللی ست که با معماری بومی منطقه همخوان شده است و خط آسمان این شهر سفید را با این ساختار نمادین ِ شفاف از شیشه و آلومینیوم سفید، دگرگون ساخته است.

این پروژه که یکی از بلندترین برج های منطقه محسوب می گردد، شامل ۱۴۱ آپارتمان بزرگ با اندازه های مختلف و چهار پنت هوس با سقف های ۲۰ فوتی می باشد و امکاناتی چون آسانسورهای خصوصی، استخرهای شنا، سالن ورزش و چشم اندازی ۳۶۰ درجه از دریای مدیترانه را ارائه می دهد

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳