کلینیک تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بامدیریت آرشیتکت:آرتور امیدآذری

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا یدکوراسیون داخلی ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

باریسول

تجربه یک مدیر

در سال ۱۹۶۹ ، نورمالو ، اولین سقف کاذب کشسان خود را تولید نمود و در سال ۱۹۷۵ این محصول با نام تجاری « باریسول» به صورت گسترده ارائه شد. امروزه مجموعه کامل باریسول ، شامل بیش از ۲۰ نوع سیستم سقف کاذب کشسان منحصر به فرد می باشد.

دنیای باریسول خط کاملی از تولیدات خود را به طراحان حرفه ای نظیر معماران ، طراحان دکوراسیون داخلی و همچنین به کاربر نهایی ارائه می نماید. هر ورق باریسول شامل تعهدنامه باریسول نورمالو و تضمین دوام و کیفیت ماندگار آن می باشد.
کولوزیوم رم (ایتالیا) ، ریخته گری مولهاوس (فرانسه) ، فرودگاه بالتیمور (ایالات متحده آمریکا) و میدان فدراسیون استرالیا

قدرت نوآوری

باریسول با استفاده از فن آوری روز به منظور ارتقاء کیفی و کمی محصولات خود ، باعث شده تا همچنان از رقبای خود پیشی بگیرد. از زمان تاسیس این شرکت ، بیش از ۸۰ جوایز و گواهی های انحصاری به باریسول نرمالو اعطا شده است.

با ایجاد استانداردها و روش های صنعتی جدید ، باریسول نرمالو ، همچنان جایگاه خود را به عنوان رهبر جهانی در صنعت پوشش های کشسان استحکام می بخشد.

طراحی و دکوراسیون داخلی

به همان اندازه که سقف و دیوار به عنوان حاشیه فضا حائز اهمیت است ، همچنین به صورت مستقیم به تنظیم لحن ، حالت و هماهنگی فضا نیز کمک می کند. اهمیت سقف و دیوارها به عنوان عناصر طراحی جدایی ناپذیر ، اغلب نادیده گرفته می شود.

باریسول بیش از ۱۷۰ رنگ منحصر به فرد از ورق های متنوع را ارائه می نماید. شما کافی است با انتخاب نوع بافت ، نوع پرداخت ، نوع شکل و ماده براق ساز ، سقف باریسول مورد نظر خود را تقریباً با هر ظاهر و نوعی که مایلید برای خود فراهم نمایید.

رویکرد به نوآوری یک کار گروهی است

در باریسول نرمالو ، خلاقیت ، منحصر به یک نفر نیست. راه حل های خلاقانه گروه «اس ای اس باریسول نرمالو» در نتیجه یک رویکرد مشترک است. این همکاری باعث می گردد تا تکنسین های R&D ما به نوآوری و خلق محصولات جدید پرداخته و همواره با     درخواست های جدید مواجه شوند. این امر باعث شده تا باریسول در این صنعت همچنان در رتبه نخست قرار بگیرد.

هم اکنون ایران معماری در طراحی دکوراسیون داخلی خود از این تکنولوژی استفاده میکند . برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳