در حالیکه بسیاری از معماران جهان در صدد یافتن راهکارهایی برای حل معضلات انبوه‌سازی مسکن و تطابق این نوع از مسکن با سیستم‌های کنترل انرژی و معماری پایدار می‌باشند، این خانه کوچک با ظاهری ناآشنا و غریب را می‌توان سرآغاز انقلابی در طراحی باغ ویلا و فضاهای مسکونی دانست.

طراحی ویلا، ویلا های شهرک مائده -آرتور امید آذری

ویلا های شهرک مائده

 

محل اجرا : محمود آباد – شهرک مائده

 

طراح و مدیر پروژه : آرتور امید آذری

 

تعداد طبقات : ۲ طبقه

 

کاربری : مسکونی

 

موضوع قرارداد : طراحی – اجرا – نظارت بر اجرا

 

امکانات : طراحی VIP – طراحی محوطه- طراحی داخلی

 

 

طراحی ویلا، ویلا های شهرک مائده -آرتور امید آذری

هندسه این خانه الهام گرفته از کریستال می‌باشد و حجم آن از تداخل صفحات و پوسته هایی با زاویای تند پدیده آمده است. در طراحی این مدل، با اهمیت‌ترین مولفه‌های روانی مسکن هزار جدید نظیر هویت، امنیت و آسایش ساکنین و همچنین استفاده از تکنولوژی امروزی در جهت دستیابی به معماری پایدار، کاهش مصرف انرژی، کاهش زمان ساخت، کنترل آلودگی صوتی و استفاده از مصالح مناسب و قابل انطباق با اقلیم‌های مختلف مدنظر بوده است.

طراحی ویلا، ویلا های شهرک مائده -آرتور امید آذری

این خانه شامل دو طبقه بر روی زمین می‌باشد و در آن علاوه بر فضاهای اصلی نظیر آشپزخانه، نشیمن،‌ اتاق خواب، سوئیت مهمان و سرویس‌های بهداشتی، فضاهای متنوع دیگری نظیر نشیمن شومینه، بالکن نیز در نظر گرفته شده است. تمامی فضاهای داخلی از نور طبیعی بهره برده و دید مناسبی نیز به پیرامون خانه دارند.

 

طراحی ویلا، ویلا های شهرک مائده -آرتور امید آذری

 

 

دفتر معماری آلتون سازه با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص، و با استفاده از جدیدترین متدها و استانداردهای روز دنیا و بکارگیری مصالحی با بهترین کیفیت در امر طراحی معماری مجتمع مسکونی،ویلا،اداری،تجاری، بازسازی،محوطه سازی طراحی داخلی و اجرا ، موفق شده گامی مؤثر در راستای صرفه جویی در هزینه و زمان برداشته تا آنچه را که در رویاهایتان بدنبالش هستید در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت در محیط کار و منزل شما اجرا نماید.

تلفن تماس با دفتر طراحی: ۲۲۹۸۳۳۸۵-۰۲۱

 

 

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳