جا کفشی پرشده با ریگ

یک سینی کفش کنار در بسازید: آن را با سنگهای کوچک پرکنید. یخ و برف در آن ذوب شده و آب از میان سنگها به ته سینی فرو میرود، به این ترتیب چکمه های شماگلی نمی مانند. توجه داشته باشید که بیشتر رطوبت بخار میشود اما شما باید اطراف سینی را به طور مرتب تمیز کنید.

استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی

پد روی میز با طرح سنگ

میز کارتان را با یک پد سنگی شکل به صورت دلخواه خود در آورید، این روش، برای مراقبت از سطح میز یا جدا کردن محدوده ای از میز برای تحریر، عالی است . این کار فقط چند دقیقه وقت می گیرد. شکل مورد نظر را در پشت چرم بکشید و آن را با قیچی مناسب، ببرید.

استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی

میز سنگی

لوح های مسطح هموار که معمولا برای پله های سنگی استفاده می شوند سالها تحت هر شرایط آب و هوایی دوام می آورند- ویژگی ای که آنها را میزهای ایده آلی در هوای آزاد می سازد.

استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی

دراور سنگی

تزئینات با سنگ، خاص و متمایز بوده و شما می توانید در حاشیه یک میز پا تختی سنگ آهکی از تزئینات سنگی استفاده کنید و آن را  روی پایه میز بی استفاده ای قرار دهید. در خاتمه روکشی از نقاشی سفید-زرد جلوه زیباتری به طرح میدهد.

گلدان پرشده با سنگ

گلدان پر از گلهای زنده و شاداب، نشانه خوشامد گویی به بهار است، اما وقتی که باران می بارد خاک آنها پخش شده و پنجره و طاقچه جلوی آن را کثیف میکند. برای جلوگیری از این مشکل، سنگهای رودخانه ای را به صورت لایه ای روی بستر گلها پخش کنید.سنگها مانع پخش شدن خاک شده و رطوبت خاک را رای گیاهان حفظ می کنند.

استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی

پادری سنگی

بافت گرد شده و صیقلی سنگها، آنها را تبدیل به یک سبک تزئینی عالی کرده است، چه برای باز نگه داشتن در استفاده شود و چه برای میز و نیمکتهای باغ و بوستان، این طرحها آسان و زیبا هستند.سنگ پیچیده شده در نمد می تواند سبکی زیبا و نیز ابزاری مفید برای باز نگهداشتن درب باشد بدون اینکه کفپوش شما را خراش دهد.

استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳