دفتر طراحی مهندسین مشاور آلتون سازه، گاهی مراجعانی دارند با پروژه ای کامل و تأیید شده در دست ، که توسط دفتر های مقابل شهرداری ها، که متخصص گرفتن جوازند، طراحی شده اند . درپروژه آقای بنایی که کارفرما تصمیم به تغییر نما را داشته و به گروه معماران آلتون سازه مراجعه می کند .

Untitled-1

کارفرما : آقای بنایی

 

آرشیتکت : آرتور امید آذری

 

اجرا: شرکت مهندسین مشاور آلتون سازه

 

در این پروژه بر عکس پروژه های معمول ، از نقشه های اولیه شروع کردیم ، از جایی که کارفرما ایستاده بود. بنابراین طراحی از نما شروع شد و به مابقی پروژه بسط پیدا کرد.

در طراحی این پروژه کوشیدیم تنوع و حرکتی در نما و پلان ها ایجاد کنیم . پنجره ها از ابعاد وشکل متعارف متعارف بیرون آمدند، همچنین در طراحی این پروژه علاوه بر زیبایی شناسی معماری خود معمار ، سعی شده است که به خواسته های کارفرما نیز پاسخ داده شود و در این طراحی این پروژه چندین طرح اولیه طراحی شد.پایبندی به یک پروژه ای که حرفی برای گفتن داشته باشد و معیارها و ضوابط طراحی معماری ، چه از لحاظ مبانی زیبا شناسی ، فرم و عملکرد در حد استانداردهای تعریف شده در جامعه معماری باشد.

04-(2)

 

روند طراحی و شکل گیری نمای ساختمان

Untitled-4

Untitled-2

Untitled-3

کلمات کلیدی : پروژه های شرکت آلتون سازه ، طراحی مجنمع مسکونی، طراحی ویلا، طراحی خانه،طراحی ساختمان های اداری و تجاری

 

دفتر معماری آلتون سازه با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص، و با استفاده از جدیدترین متدها و استانداردهای روز دنیا و بکارگیری مصالحی با بهترین کیفیت در امر طراحی معماری مجتمع مسکونی،ویلا،اداری،تجاری، بازسازی،محوطه سازی طراحی داخلی و اجرا ، موفق شده گامی مؤثر در راستای صرفه جویی در هزینه و زمان برداشته تا آنچه را که در رویاهایتان بدنبالش هستید در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت در محیط کار و منزل شما اجرا نماید.

تلفن تماس با دفتر طراحی: ۲۲۹۸۳۳۸۵-۰۲۱

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳