ما در زمانی زندگی میکنیم که تلفن های هوشمند وتبلت ها در همه جا هستند خانه ها مجموعه ای است از نیاز های متنوع که تحت تاثیز شیوه زندگی مشتریان شکل میگیرد . کارفرمای این ,dgh  صاحب یک شرکت روابط عمومی است که یک خانه چند منظوره در خواست کرده است خانه ای که در آن بتواند یک مهمانی شام ترتیب دهد در حالی که بطور همزمان برای بچه ها سزگرم کننده باشدو مهمانان بتوانند در ان رفت و امد کنند بدون انکه مزاحمتی برای اهالی خانه ایجاد شود.بر طبق این درخواست معمار دیاگرامی به صورت هندسی ترسیم کرد که تقسیم فضاها را با ایجاد راهروهایی هندسی انجام میداد.

 

معماری مدرن ویلای چوبی

مجموعه ای از جعبه های باز هر یک متناسب با بخشی از برنامه های معمار کف و سقف و دو طرف جعبه ها برای گسترش چشم انداز و حفظ حریم خصوصی از تخته چوب ماهاگونی استفاده شده است .

 

معماری مدرن ویلای چوبی

در طراحی این ویلا هر جعبه به طور مستقل ساخته شده است.از لحاظ صوتی و تهویه بصورت مستقل عمل میکند. از لحاظ ارتفاع و طول و همچنین ضخامت دیوارها بر اساس اندازه هر متر مربع تعیین شده است

معماری مدرن ویلای چوبی

حجم منحصر به فرد خانه اجازه جدایی برنامه ها را میدهد تا در این خانه چند عملکردی هم جدا از هم بدون هرج و مرج به کارهای خود برسند.

 

معماری مدرن ویلای چوبی

 

معماری مدرن ویلای چوبی

همپوشانی جعبه ها از داخل صورت گرفته  و هر جعبه به جهت کارایی خاص خود وظایف خاصی را دارد.شومینه بسیار سودمند است و توسط دست ساخته شده و کار یک مجسمه ساز معروف می باشد.همچنین سازه شومینه وسیله حمایت از بارهای جانبیبرای فضای بزرگ و بازناهار خوری و اتاق نشیمن را دارد.شفافیت خانه این امکان را فراهم میکند که مهمان در محوطه خانه دیده شود و همزمان بتواند ببیند.

 

معماری مدرن ویلای چوبی

 

معماری مدرن ویلای چوبی

معماری مدرن ویلای چوبی

 

کلمات کلیدی :  طراحی ویلا، طراحی خانه،طراحی ساختمان های اداری و تجاری

دفتر معماری آلتون سازه با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص، و با استفاده از جدیدترین متدها و استانداردهای روز دنیا و بکارگیری مصالحی با بهترین کیفیت در امر طراحی معماری مجتمع مسکونی،ویلا،اداری،تجاری، بازسازی،محوطه سازی طراحی داخلی و اجرا ، موفق شده گامی مؤثر در راستای صرفه جویی در هزینه و زمان برداشته تا آنچه را که در رویاهایتان بدنبالش هستید در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت در محیط کار و منزل شما اجرا نماید.

تلفن تماس با دفتر طراحی: ۲۲۹۸۳۳۸۵-

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳