امروزه لامپ های “ال ‌ای ‌دی ” کاربردهای مختلف و نقشی مهم در دکوراسیون منزل دارند. فضای تک‌ تک اتاق‌ها را می‌توان با استفاده از این لامپ‌ها تغییر داد.این روش برای مدرن کردن یک خانه و تغییر فضای آن بسیار جالب است. به خصوص اگر امکان تغییر رنگ دیوارها وجود ندارد، به‌راحتی و با تغییر برنامه می‌توان به رنگ دلخواه دست یافت. نه فقط تغییر رنگ دیوارها با این لامپ‌ها امکان‌پذیر است بلکه در هر جای خانه می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. از دستگیره‌ در گرفته تا تغییر رنگ آب دوش یا شیر دستشویی و پشت دکورها و حتی وان حمام.با توجه به سلیقه خود یکی از رنگ‌های مختلف و متنوع بنفش، آبی، سبز، قرمز، نارنجی، سفید و غیره را به صورت دستی یا با کنترل انتخاب کنید و فضای سرد خانه را گرم یا برعکس کنید. مطمئنا این روش، راه‌حل خوبی در فصل‌های مختلف است.در اتاق کودک و پذیرایی به طور اتوماتیک رنگ‌ها را یکی بعد از دیگری امتحان و رنگ مورد علاقه و مناسب را انتخاب کنید. با دگمه تنظیم با نور سفید، حتی امکان کم‌رنگ یا پررنگ‌تر کردن رنگ مورد نظر وجود دارد.

استفاده از لامپ های LED دردکوراسیون

در آشپزخانه با قرار دادن آن‌ها کنار هود، آشپزی را متنوع‌تر و با تغییر رنگ شیر آب، میهمان‌ها را شگفت زده کنید.لامپ‌های قرمز و سبز در دستگیره سرویس‌های بهداشتی، می‌تواند نشانه اشغال بودن یا نبودن آن‌ها باشد.هنر دیگر این چراغ‌ها در دکوراسیون مدرن، توانایی تغییر رنگ با تغییر درجه حرارت آب است. با تکنولوژی بالا و سیستم کنترل نور، همزمان با تغییر درجه آب از سرد به گرم، رنگ نور می‌تواند از آبی به قرمز تغییر پیدا کند.می‌توان همزمان با ریزش آب، رنگ روشویی را تغییر داد یا حتی بدون آب، روشویی‌های شیشه‌ای را رنگی و متفاوت کرد.با استفاده از این لامپ‌ها در حمام در ۸ رنگ مختلف، بارانی رنگی خواهید داشت. به خصوص اگر آن را با رایحه دلپذیر اسپری‌های خوشبوکننده همراه کنید، تجربه خوبی در استحمامی آرامش‌دهنده خواهید داشت که خستگی شما را چند برابر کمتر می‌کند.

استفاده از لامپ های LED دردکوراسیون

در فضای بیرون خانه، مانند پاسیو یا بالکن هم می‌توانید با تاباندن نور به نیمکت فضای دلنشینی ایجادکنید.
علاوه بر زیبایی از مزایای این لامپ‌ها آن که:
– بادوام، مقرون به صرفه و ارزان است.
– نقش مهمی در کاهش هزینه برق دارد.
– کمتر پیش می‌آید که بسوزد.
– به طور متوسط ۱۰۰٫۰۰۰ ساعت عمر می‌کند.
– در این لامپ‌ها %۹۰ انرژی تبدیل به نور می‌شود در حالی که در لامپ‌های معمولی %۹۰ انرژی تبدیل به گرما و فقط %۱۰ به نور تبدیل می‌شود.
– بعضی از انواع آن‌ها تا ۴۰ سال عمر می‌کنند.
– ایمن است.
– میزان ولتاژ و برق مصرفی آن پایین است.
– گرم نمی‌شود و هنگام دست‌زدن دست را نمی‌سوزاند.
– حتی هنگام روز، نور آن مشخص است.
– بعضی از آن‌ها حتی با باتری کار می‌کنند.

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳