طراحی برج باغ

کلینیک تخصصی طراحی و اجرای برج باغ بامدیریت آرشیتکت:آرتور امیدآذری

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا ی برج باغ ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر:۰۲۱۲۲۹۸۳۳۸۵

new york breathing machine superskyscraper by IAD

Tower

همواره جوامع صنعتی و تولیداتشان منجر به تولید حجم زیادی از دی اکسید کربن در جو گردیده است.که این مسئله پدیده گرمایش زمین را در پی خواهد داشت. گرمایش زمین منجر به نابسامانی در اقلیم ها و پدیده های جوی خواهد شد.

گیاهی در ساخت و ساز ها می تواند در کنترل این موضوع ثمر بخش باشد. برج باغ نیورک در قلب شهری شلوغ در پهنه ایی وسیع واقع گردیده است.این بنا چون یک دستگاه تنفسی برای نیویورک خواهد بود.درصد کمی از هرطبقه برای فضاهای اداری و هتل در نظر گرفته شده است و مابقی برای فضاهای سبز و بام های معلق طراحی گردیده است.

tower

طراحی این ساختمان این امکان را فراهم آورده است تا هر سه بلوک اصلی از طریق فضاهای انتقالی بین آنها از نور و تهویه طبیعی برخوردار باشند.

tower

در زمستان سیستم هوشمند به صورت بیونیک جریان هوای سرد را کنترل می کند و در تابستان توسط هواکش های تعبیه شده در پروژه امکان استفاده از جریان هوای خنک رودخانه هودسون فراهم آمده است.

tower

باغ عمودی ایجاد شده در برج علاوه بر اثرات مثبت زیست محیطی اقدامات روانی و آرمش بخشی را برای ساکنین فراهم آورده است.

tower

پنل های خورشیدی  نصب شده در نما امکان استفاده از منابع خورشیدی را ممکن می سازد و فرایند فتوسنتز  موجود در باغ عمودی برج به محیط زیست کمک می کند..

tower

در این آتلیه طراحان حرفه ایی متعددی گردهم آمده اند تا با اعمال دیدگاه ها و نظرها و ایده های متفاوت ،بتوانند  آلترناتیوهای خلاق و کانسپت گرا خلق کنند . محصول چنین گردهمایی، آفرینش و تدوین طرح هایی منحصر به فرد و خلاقانه می باشد.و این امکان را به کارفرما می دهد تا آلترناتیوی را که به ذهن، سلیقه وبودجه ی آن، نزدیکتر است را انتخاب نماید

 

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳