این بنا در نزدیکی دریاچه در کنار یک معدن غنی سنگ آهک ساخته شده است و همچنین یک دریاچه در کنار سایت مجموعه قرار دارد این ویلای مسکونی بسیار زیبا برای تابستان قابل استفاده می باشد.

حجم کلی بنا شامل چند کابین است که در نتیجه یک مکعب بزرگ را تشکیل داده و یکی از کابین ها نیز بر روی شیب قرار گرفته که در مجموع این ساختمان دارا ییک اتاق بزرگ و یک اتاق خواب کوچک ، آشپزخانه ، هال و بالکن بزرگ رو به آب است.

طراحی فوق العاده خانه برج Tower House  -01-towerhouse

متریال مورد استفاده در این ویلای زیبا چوب می باشد. سقف از کلاف های فلزی و رویه چوبی و ساختار بنا از فلز است که با روکش های چوبی پوشانده شده است.

طراحی فوق العاده خانه برج Tower House  -21-towerhouse

در پایه بنا ونیم طبقه اول از سنگ آهک بسیار زیبا و شکیل استفاده شده است . در استفاده از متریال بیشترین سعی بر استفاده از مصالح محلی بوده است که باعث بهره گیری مناسب از تأسیسات مکانیکی مانند توزیع مطلوب گرما زهکشی مناسب و سیستم تهویه مکانیکی شده است.

طراحی فوق العاده خانه برج Tower House  -09-towerhouse

این بنا در نزدیکی دریاچه در کنار یک معدن غنی سنگ آهک ساخته شده است و همچنین یک دریاچه در کنار سایت مجموعه قرار دارد این ویلای مسکونی بسیار زیبا برای تابستان قابل استفاده می باشد.

 

طراحی فوق العاده خانه برج Tower House  -17b-towerhouse

حجم کلی بنا شامل چند کابین است که در نتیجه یک مکعب بزرگ را تشکیل داده و یکی از کابین ها نیز بر روی شیب قرار گرفته که در مجموع این ساختمان دارا ی یک اتاق بزرگ و یک اتاق خواب کوچک ، آشپزخانه ، هال و بالکن بزرگ رو به آب است.

 

طراحی فوق العاده خانه برج Tower House  -10-towerhouse

طراحی فوق العاده خانه برج Tower House  -ground-floor-plan

طراحی فوق العاده خانه برج Tower House  -second-floor-plan

طراحی فوق العاده خانه برج Tower House  -sketch

کلمات کلیدی : طراحی مجنمع مسکونی، طراحی ویلا، طراحی خانه،طراحی ساختمان های اداری و تجاری

 

دفتر معماری آلتون سازه با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص، و با استفاده از جدیدترین متدها و استانداردهای روز دنیا و بکارگیری مصالحی با بهترین کیفیت در امر طراحی معماری مجتمع مسکونی،ویلا،اداری،تجاری، بازسازی،محوطه سازی طراحی داخلی و اجرا ، موفق شده گامی مؤثر در راستای صرفه جویی در هزینه و زمان برداشته تا آنچه را که در رویاهایتان بدنبالش هستید در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت در محیط کار و منزل شما اجرا نماید.

تلفن تماس با دفتر طراحی: ۲۲۹۸۳۳۸۵-۰۲۱