کلینیک تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بامدیریت آرشیتکت:آرتور امیدآذری

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا یدکوراسیون داخلی ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر: ۰۲۱۲۲۹۸۳۳۸۵


ترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خواب

ترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خواب می تواند تضادی زیبا به وجود آورد و بهره گیری از این تضاد ایده بسیار مناسبی برای چیدمان اتاق خواب فراهم می آورد. اما شاید اجرا و پیاده سازی چنین ایده ای کمی مشکل به نظر بیاید. در این مطلب نمونه ای از خلق چنین فضایی با ترکیب رنگ های قهوه ای، سفید و سبز و چگونگی به کار بردن این ترکیب رنگ در دکوراسیون اتاق خواب را بررسی می کنیم. در این ترکیب، رنگ سبز به عنوان رنگی متمایز و چشم گیر در قالب جزئیات مکمل دکوراسیون اتاق خواب استفاده می شود.

 

ترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خوابترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خوابترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خوابترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خوابترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خوابترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خوابترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خوابترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خوابترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خوابترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خوابvv

 

۱. سه دیوار اتاق را با رنگ سفید و یک دیوار را با رنگ قهوه ای رنگ آمیزی کنید. نقاشی یک دیوار اتاق خواب با رنگ قهوه ای می تواند آن دیوار را به فضایی برجسته و متمایز در خانه تبدیل کند.

۲. برای رنگ آمیزی جزئیات دکوراتیو دیوارها و گچبری های موجود در اتاق خواب نیز از رنگ قهوه ای استفاده کنید.

 

ترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خواب


۳. برای چیدمان اتاق خواب ترکیبی از وسایل قهوه ای و سفید را انتخاب کنید. برای وسایل بزرگ، رنگ قهوه ای تیره و برای وسایل کوچک تر از رنگ سفید استفاده کنید تا هماهنگی کافی میان این اجزا و ترکیب رنگی دیوار ایجاد کنید.

۴. تابلوهای هنری که برای دیوارها انتخاب می کنید باید به رنگ های قهوه ای، سفید و سبز باشد. ترکیب رنگی تصویر تابلوهای هنری مورد استفاده نیز باید دارای این ترکیب رنگی باشد تا هماهنگی کافی را با دکوراسیون اتاق داشته باشد.

۵. برای تخت خواب خود دامنی به رنگ سبز در نظر بگیرید و برای ملحفه و روبالشی از پارچه قهوه ای ساده استفاده کنید. روتختی در این حالت باید از پارچه ای با ترکیب رنگی قهوه ای و سبز شکل گیرد تا به تکمیل جلوه دامن تخت خواب کمک کند.

 

ترکیب رنگ تیره و روشن در دکوراسیون اتاق خواب

 

۶. به افزودن لوازم جانبی و دکوراتیو مثل آباژور، کوسن و … با ترکیب رنگی سبز و سفید و قهوه ای دکوراسیون اتاق خواب خود را کامل کنید.

۷. برای تکمیل چیدمان این اتاق خواب می توانید دسته گلی تازه و زیبا شامل گل های چای و برگ های سبز و تازه را در دکوراسیون اتاق جای دهید.

 

 

 

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳