کلینیک تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بامدیریت آرشیتکت:آرتور امیدآذری

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا یدکوراسیون داخلی ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

استفاده از متریال باریسول-موزه تاریخ علوم و فن آوری اسلامی استانبول – ترکیه

برای بیان تاریخچه علوم و فن آوری در سقف، چه چیزی می تواند از همه شگفت آورتر باشد؟ یک مهندس معمار بنام حلمی سنالپ ، با استفاده از پوشش های چاپی باریسول و باریسول لومیر، پروژه بدیعی را طراحی نموده است.

با استفاده از تکنیک چاپ دیجیتال بر روی پوشش های باریسول ، در طول این سفر، تاریخچه یک کشور به اشکال مختلف از برابر دیدگان ما می گذرد: در سقف، دیوارها، با استفاده از نور، در ابعاد سه بعدی، در رنگ های متعدد….. بازدید از این موزه، شگفتی های بسیاری را بخاطر استفاده از محصولات باریسول (که حجم را شکافته، تفاوت های ریز را بزرگ نموده و تصاویر را برجسته می سازد، تا بدین طریق حیات تازه ای را در این محل ثبت تاریخ بدمد) بهمراه داشته است.

هم اکنون ایران معماری در طراحی دکوراسیون داخلی خود از این تکنولوژی استفاده میکند . برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳