ایجاد دکوراسیون داخلی در ساختمان یعنی زیبا کردن گچ و آجر و سنگ بی روح برای انسان هایی که در آن زندگی می کنند.

زیبایی فضایی که ساعت های متمادی از روز را در ان می گذرانیم و یا از میهمانان عزیزمان پذیرایی می کنیم تاثیر فراوانی در بوجود اوردن روحیه خوب و با نشاط دارد معماری از ان دسته از رشته هایی هست که به طور مستقیم با زندگی مردم در ارتباط است و معنی عمومی ان طراحی فضا می باشد حال با اضافه کردن یک بخش دیگر از معماری با عنوان معماری داخلی می توان برای انسان ها که در عصر ماشینی با گذر از خیابان ها و ترافیک های سنگین فضاییخلق کرد که با حضور داشتن در این فضا بتوان راحتی را برای او فراهم نمود ایجاد دکوراسیون خوب و زیبا یکی از ارکان مهم ساختمان است که در واقع ثمر یک تلاش چند جانبه از طرف اکیپهای مختلف فنی و هنری می باشد.

کاربرد شیشه در معماری و دکوراسیون داخلی

بدون شک قدمت حضور شیشه در کنار دیگر مصالح ساختمانی از دیر باز نشان دهنده ی اهمیت زیاد این جسم شفاف می باشد. در هر ابنیه ای که در طول تاریخ تا امروز توسط بشر ساخته شده از شیشه به عنوان یکی از مصالح کاربردی و تزئینی استفاده شده است.با این حال سعی در زیبا کردن و نقش آفرینی بر روی شیشه به عنوان یک هنر قدیمی انسان را مشغول به خود ساخته که بدین جهت کاربد های بیشتری بر آن افزوده شده است.

با توجه به مقدمه ای که در ابتدا اوردم سعی در معرفی یکی از متریال هایی که در زیبایی و دکوراتیو کردن فضا های شما نقش دارد بپردازم.

شیشه های نقش برجسته یکی از زیبا ترین و منحصر به فرد ترین متریال های موجود در بازار است که با نورپردازی مناسب زیبایی ان دوچندان می شود و محیط سرد و بی روح ما را زیباتر و نه تنها قابل تحمل می کند بلکه باعث ایجاد احساس راحتی و آرامش خاطر می شود. مطمئناً با دیدن تصاویر این ایمیل با من در این مورد هم عقیده خواهید شد.

 

این شیشه ها با دارا بودن طیف های گسترده از موارد استفاده نقش مهمی را در رفع نیاز طراحان ایفا می کند خواه این طراحی شیشه به تنهایی باشد یا با ترکیب با سایر متریال های موجود در بازار.

از جمله کاربرد های این شیشه ها می توان در سقف های کاذب ، در ، فرسک ، دیوار های جدا کننده و هر جایی که شما فکر کنید و نیاز داشته باشید قابل اجرا است.

در استفاده از این شیشه را در محلی اداری سرمایه گذاری سپه می بینیم شما تصور کنید این دیوار ساده باشد اگه با این ذهنیت عکس را مشاهده نمایید خواهید دید که با توجه به تنوع رنگ ها که در عکس های بالا دیدیم این دیوار زیبایی فوقالعاده پیدا کرده است و بودن در فضایی این چنین بسیار راحت تر و خوشایند تر هست هم برای کارمندان و هم برای ارباب رجوع

در عکس زیر هم استفاده از این نوع شیشه را در ورودی بعد از راه پله می بینیم حضور المانی این چنین در این قسمت الاوه بر زیبایی همذاه با نور پردازی مناسب ورودی را معمنا بخشیده و بر زیبایی ان افزوده اجرای این نوع شیشه ها به صورت فریم لس و یا فریم های چوبی و یا فرفروژه امکان پذیر بوده که با توجه به محل اجرا و سلیقه کارفرما اجرا می شود.

کاربرد شیشه در معماری و دکوراسیون داخلی