کلینیک تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بامدیریت آرشیتکت:آرتور امیدآذری

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا یدکوراسیون داخلی ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

مبلمان مدرن، طراحی برمبنای حروف الفبا

Favorite Fonts Turned Into Modern Furniture

ترجمه: فرزانه جهانمردی

هر شخص در زندگی خود بسیار با نوشتار و حروف الفبایی سر و کار دارد و به نظر می رسد گاهی این حروف مورد علاقه اشخاص واقع می شوند.

طراح ایتالیایی Claudio Scott، در طراحی اخیر خود سعی کرده است که حروف مورد علاقه هرکس را در طرحی نو و بدیع به خانه آن شخص به ارمغان ببرد.

Scotto طرح خود را دکور تایپی نام گذاری کرده است. و فونت ها و حروف محبوب را در کاربری های دکوری جایگذاری کرده است. همچنین از کلمات نیز برای طراحی انواع وسایل دکوراسیون مفید و پرکاربرد داخلی استفاده کرده است.

پایه و اساس هر قطعه دو و یا چند حرف الفبا، و یا یک کلمه است. در واقع می توان گفت که برای کسانی که حروفی خاص مورد علاقه آنهاست، و یا حتی فقط از بودن با حروف و کلمات و نوشتار لذت می برند، این سبک مبلمان بیان جسورانه و در عین حال لطیف و نرمی از واقعیت یافتن عواطف و علایق می باشد.

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳