فایبر سمنت برد در نما

عایق صوت و حرارت

نمای فایبرسمنت برد بدلیل برخورداری از مواد اولیه سیمان هیچکدام یک از موارد قید شده در مبحث انرژی را دارا نمی باشد و جهت عایق صوت نیز نمی توان از آن سود برد.و از این بابت نمای با کیفیتی بحساب نمی آید.

صرفه اقتصادی:

از نظر صرفه اقتصادی این نما جزء نما های قیمت متوسط می باشد مواد اولیه آن و همچنین نیاز نداشتن به دستگاه و یا ابزار آلات خاص قیمت بالایی نداشته و از نظر اقتصادی بصرفه می باشد.ولی با این وجود باز هم نمی توان آن را محصول مناسبی جهت نما دانست.

دوام:

نمای فایبر سمنت برد که از جنس سیمان بوده و در اندازه  گوناگون می باشد در مقابل فشار ضربه و در شرایط جوی مختلف از مقاومت تقریبی  برخوردارمیباشد.

تنوع طرح:

این محصول از تنوع طرح خاصی برخوردارنبوده و بطور معمول به چند طرح خلا صه که بعد از اجرا میبایستی حتما رنگ آمیزی شود.

جرم پذیری:

جرم پذیر بودن فایبرسمنت برد از آنجا که سطح زبر و نا صافی داشته بسیار بالا بوده و بسرعت نما را دچار نقص کرده و از زیبایی آن می کاهد.

سرعت اجرا:

در نمای فایبرسمنت برد بدلیل سادگی اجرا و قرار گیری آن  برروی سطح از سرعت اجرای نسبتا خوبی برخوردارمی باشد.

وزن:

هر یک متر مربع نمای فایبرسمنت برد ۱۰ کیلوگرم وزن داشته که به نسبت دیگر نماهای سنتی هم ردیف خود دارای وزن نسبتا زیادی از جهت ایجاد بار مرده روی ساختمان می باشد.

تنوع رنگ:

تنوع رنگ نمای فایبر سمنت برد زیاد بوده و از این حیث می توان جهت داشتن نمایی با رنگ های متنوع از آن سود برد.

آتش سوزی:

نمای فایبرسمنت برد درمقابل آتش سوزی مقاومتی ازخود نداشته و مشابه با دیگر نماهای سنتی نه در مهار آتش و نه در شعله ور کردن آن دخیل نمی باشد.

 

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳