کلینیک تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بامدیریت آرشیتکت:آرتور امیدآذری

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا یدکوراسیون داخلی ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

دکوراسیون داخلی- طراحی حمام

طراحی داخلی مدولار

مجموعه ای پرشور از المانهای طراحی شده بر روی دیوار حمام بوسیله A-Cero

Spirited Set of Wall-Mounted Bathroom Elements by A-Cero

ترجمه: فرزانه جهانمردی

ممکن استA-Cero  خود، بهترین معرف سبک معماری خود باشد، اما فعالیت این شرکت در طراحی داخلی و دکوراسیون، سرمایه گذاری جدید است که در طرحی نو در طراحی داخلی این حمام نمود پیداکرده است.

هرچند که به قطعیت می توان گفت که این طراحی نیز در خور و شایسته نام و سبک آنها است.

روح مجموعه ایجاد شده، با الهام از سبک Colonial و در قالب طرحی L شکل و آنتیک ارائه شده است. (Colonial سبک دوران مستعمراتی آمریکا در معماری و مبل سازی و غیره را گویند که وابسته به سیزده مهاجرنشین انگلیسی در امریکاست که پس از انقلاب، ایالات متحده امریکا را تشکیل دادند).

طرح شامل مجموعه ای به هم پیوسته از قطعات است که با انحنا و پیچش های هماهنگ در تمام قسمتهای طرح نمایان شده است. این اجزا از قسمتهای نصب شده بر روی دیوار، همانند آینه شیشه ای منحنی، سینک سرامیک سفیدرنگ منحنی، سطح کاملا مسطح چوبی زیرین آن؛ تا تمام عناصر و جزییات اجرایی نمایی، همچون سقف کاذب و وان حمام و غیره، به صورت کاملا مدولار و هندسی با سیالیت و روانی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

آنچه که ممکن است جالب توجه ترین نکته در این طراحی باشد، عبور طراحان آن از رویه طراحی معمارانه معمول خود است. که در این مورد می توان پیوند خلاقیت احساس برانگیز با عملگرایی مدولار و فراهم بودن بازار گسترده، را نام برد.

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳