هزینه های ساخت ویلا

در این بخش به بررسی هزینه های ساخت و طراحی ویلا به صورت مختصر پرداخته می شود. هزینه هایی که از ابتدای پروژه با طراحی ویلا شروع شده و با مرحله اجرا و ساخت آن ادامه یافته و به استفاده از بنا ختم میشود. شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر با دفتر معماری دکتر آرتور و همکاران تماس حاصل فرمایید.

مدیریت مالی(هزینه ها):

برای ساخت ویلای مورد نظر خود باید در نظر داشته باشید که سبک انتخابی و دلخواه شما بوده که تعیین کننده طرح و فرم نهایی بنا است. این سبک ها می توانند خیلی ساده و یا بسیار تجمل گرا باشد. در واقع سبک تعیین کننده عوامل زیادی در روند شکل گیری ویلای شما از جمله تعیین بودجه و هزینه های وارده است. شما باید با کمک و مشاوره متخصصین این امر بهترین سبک راا توجه به منابع مالی خود انتخاب کنید. تیم حرفه ای دفتر آرتور و همکاران با خلاقیت و بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه ویلا سازی بهترین‌ها را برای شما عزیزان تهیه می‌کند.

هزینه طراحی و ساخت ویلا را میتوان به چه عواملی بستگی دارد؟

  • مساحت و متراژ ویلا
  • محوطه سازی و لنداسکیپ آن
  • منطقه قرار گیری زمین انتخابی برای ساخت ویلا
  • سبک انتخابی ویلا در طراحی کلی و دکوراسیون داخلی
  • نسبت نفر و نیرو ( افرادی که لازم است روی پروژه ها فعالیت های لازمه را انجام دهند)

  بررسی و برآورد هزینه ها

در ساخت و طراحی ویلا سبک های متفاوتی به کار گرفته می شود که انتخاب هریک از سبک ها منوط به استفاده از مصالح و متریال خاص خود بوده و ویژگی های ساختی خود را دارند. بر این اساس هزینه های متفاوتی شامل هر سبک شده که باید با مشاورین طرح در خصوص آن ها صحبت نمود. اما با توجه به مسائل مطرح شده هزینه های ساخت در ابتدا برای شروع روند کار، اجرا و ساخت پروژه و همچنین بهره برداری از ویلای مورد نظر شما است. در این بین ممکن است اتفاقات و عواملی دیگری نیز بر کاهش و افزایش هزینه ها تاثیر گذار باشد. در این خصوص میتوانید با طراح دفتر آرتور و همکاران در ارتبط باشید تا شما را به بهترین نحو ممکن و درست راهنمایی نمایند.

روابط میان کارفرما با اعضای پروه طراحی

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳