معماری سبز در ترکیب با معماری پایدار
آموزش راندو در معماری
معماری سبز این ساختمان در تلفیق با سنن بومیان کشور نیوزلند طراحی شده است. بر اساس سنن بومیان نیوزلند، زمین مادر انسان هاست. با ساختن بخشی از ساختمان در زیر زمین معمار سعی کرده به سنتهای قدیمی این کشور احترام بگذارد.  ساختمان با فرمی منحنی به گونه ای در دل زمین جای گرفته که مانند رحم مادر، انسانها در آن جای گیرند و آرامش پیدا کنند.

آموزش راندو در معماری
سقف قوسی داخل  موجب جریان یافتن هوا در داخل می شود به طوری که در تابستان هوای داخل خنک و در زمستان گرم است.
کف بتنی محوطه با جذب گرمای خورشید در زمستان به صورت تابشی محیط اطراف را گرم می کند. در تابستان نیز سایه بان های بنا از ورود نور مستقیم خورشید به داخل جلوگیری می کنند. بدین ترتیب در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد.

آموزش راندو در معماری
بام این ساختمان، بام سبزی است که با گیاهان شاداب پوشانده شده. ورودی نیز مانند شکافی است که در تپه ایجاد شده است. پنجره های بزرگ ساختمان از سقف تا کف ادامه پیدا کرده و امکان ورود حداکثری نور خورشید را فراهم می کنند همچنین دارای ملاحظاتی برای تهویه ی طبیعی هواست. سقف پوشیده از چمن تا بخش پارکینگ ها امتداد پیدا کرده و عایق مناسبی برای فضاهای زیرین است. چمن های متراکم سقف نیز آب باران را تصفیه می کنند.

آموزش راندو در معماری

آموزش راندو در معماری

آموزش راندو در معماری ویلاهای مدرن ,طراحی ویلا ,طراحی دکوراسیون داخلی ,طراحی نما ,نمای داخلی , محوطه سازی , ویلاهای خاص, پلان معماری ویلا, نقشه های معماری, بام سبز, راندو و اسکیس, پرزانته و راندو