متریال باریسول 

سقف کششی (معروف به باریسول) چیست؟
سقف کششی سیستم سقفی معلق است که از دو عنصر اصلی تشکیل شده است. یکی ریل محیطی و احاطه کننده و دیگری غشای اصلی سبک وزن ( هر متر مربع تنها  ۱۸۰ تا  ۲۴۰ گرم) که در طول مسیر یرل کش آمده و قرار می گیرد و برخلاف سیستم های سقفی موجود نیازی به آویز نخواهد داشت و قابلیت مخفی نمودن اتصالات (ریل) را دارا می باشد. سقف کاذب کششی با حرارت نصب می شود. علت اجرای این سقف با حرارت این است که اندازه های تولید شده درصدی کمتر از اندازه واقعی می باشد که با گرم کردن و کشیدن آن برای جا زدن در پروفیل ها مابقیه سقف جبران می شود و بعد از سرد شدن به حالت استرچ مانده و صاف و یکنواخت می شود و در محل هایی که دمای هوا تا ۷۰ درجه سانتیگراد می رسد نیز تغییر حالت نمی دهد. سقف های کششی بادوام و سبک هستند که در آنها از مواد پلیمری بدون سرب استفاده شده است و برای جا انداختن سقف کاذب در پروفیل ها از ابزاری به نام کاردک استفاده می شود.

۱
مزایای استفاده از سقف های کششی
– امکان نصب سریع، تمیز و آسان
– دارای وزن سبک
– قابل باز شدن و نصب و انتقال به مکان های دیگر به دفعات
– مقاوم در برابر تغییرات دمایی ( ۷۰+ تا ۱۵-)
– دارای قابلیت نصب بدون نیاز به آویز در دهنه – ۸ در ۸ متر- (۶۴ متر مربع) و بدون ایجاد هرگونه خیز

تنوع سقف های کششی

– مات و شفاف

– براق

– متالیک

– جیر

– پرینت

دکوراتیو:
استفاده از سقف های کششی به عنوان یک عنصر دکوراتیو تاثیر شگفت آوری ایجاد می کند و فضای جدید ایجاد می کند و نوعی از آن ( براق) افکتی شیشه ای را به رنگ دلخواه ایجاد کرده و با حالت آیینه ای خود فضای کوچک را بزرگتر جلوه میدهد.

شکل:
با استفاده از سقف های کششی میتوان یک فضای داخلی را به سرعت عوض کرده و براحتی مطابق با طراحی آرشیتکت و خواست مشتری به آن هر شکلی از جمله تخت, بیضی, قوسی, حجمی و یا ترکیبی از چند شکل را می توان داد.

پوشش:
این پوشش میتواند سقف های بلند را بسیار کوتاهتر کرده و تاسیسات نصب شده روی سقف ناهموار و یا لکه ها را بپوشاند.

ضد رطوبت:
این پوشش کاملا در برابر رطوبت مقاوم بوده و نیز سقف را از رطوبت بیش از حد محافظت می کند. لذا جهت سقف استخر و حمام و یا سرویس های بهداشتی مناسب می باشد.

بهداشتی و قابل شستشو:
این پوشش ضد چربی و غبار بوده و این قابلیت استفاده آن را برای در محیط آشپزخانه و محیط صنعتی میسر می سازد. همچنین به دلیل ضد باکتریال و ضد میکروب بودن آن میتوان از آن در محیط های دارویی و بهداشتی نیز استفاده کرد. این پوشش از مواد غیرسمی تولید شده و (بسته به نوع بافت) کاملا قابل شستشو می باشد.

مقاوم در برابر اشتعال و قابل بازیافت:
در برابر اشتعال مقاوم بوده و در زمانحریق گاز سمی تولید نمیکند. همچنین کاملا قابل بازیافت می باشد.

تنوع در رنگ و جنس:
این پوشش دارای بیش از ۱۲۰ نوع رنگ و طرح مختلف از جنس شفاف, مات, براق, جیر و چاپی بوده که نوع چاپی آن هیچگونه محدودیتی ندارد و قابلیت چاپ هر نوع طرحی با وضوح ۴۰۰ تا ۷۰۰ DPI را دارا می باشد.

آنتی استاتیک (ضد الکتریسیته ساکن):
این پوشش در مقابل جذب گرد و غبار و طروبت بسیار مقاوم بوده و مناسب برای اتاق های کامپیوتر و اتاق عمل و … می باشد.

آکوستیک (جذب صوت):
این سقف ها راه حلی آسان برای ایجاد محیطی آرام و آکوستیک در اتاق می باشند که در عین زیبایی, در جذب صدا از طریق روزنه های موجود در آن تاثیر زیادی داشته و بازتاب صدا را تا حد بالایی برطرف میکنند.

۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰