کلینیک تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

یکی از فعالیت هایی که در کلینیک تخصصی طراحی و اجرا یدکوراسیون داخلی ، در گروه مهندسی ایران معماری صورت می پذیرد، مطالعه وشناخت روش ها وتکنیک های نوین طراحی داخلی است .لذا یکی از رویکرد های اصلی این گروه تلفیق نظریه های علمی با روشهای عملی است.برای بسط موضوع در ادامه به معرفی نمونه های ساخته شده پرداخته می شود.

شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر: ۰۲۱۲۲۹۸۳۳۸۵

گروه مهندسین فاوکس یکی از گروه های فعال در زمینه مشاوره، خرید ،طراحی و اجرای فضاهای داخلی می باشد.

رنگ نه تنها یکی از ارزان ترین مواد آرایشی است، که از حیث کاربرد و تنوع روش استفاده و نیز از جنبه ی تاثیر بصری، قوی ترین ابزار موجود در دست شما محسوب می شود. هرگز توانایی رنگ را در نشاط بخشیدن به اتاقی دل مرده، امروزی کردن اتاقی کهنه، تاثیرگذاری بر ویژگی های معماری فضا و دکوراسیون و حتی تغییر بصری ابعاد اتاق ، دست کم نگیرید.فهرست خواص رنگ به همین محدود نمی شود. این عنصر آرایشی به سرعت و بدون نیاز به مهارت حرفه ای وارد دکوراسیون فضای معماری اتاق شما می شود. به این ترتیب راحت می شود آن را امتحان کرد و اینجا با رنگی چشمگیر و آنجا با نقشی پرکار به تجربه پرداخت.

قدرت رنگ و تاثیر بسزای آن در معماری و دکوراسیون داخل بنا

. اگر نتیجه ی کار مطابق میل تان نبود، می توانید اشتباه را با لایه ی دیگری از رنگ بپوشانید. توجه : برای دیوارهای کلیه ی فضاهای زندگی به طریق معمول رنگ روغنی مصرف می شود که هم نوع مات آن موجود است و هم نوع براق آن. در صورت لزوم از ترکیب این دو به رنگ نیم مات می توان دست یافت. تفاوت رنگ روغنی که کمی گران تر از رنگ پلاستیک است، این است که قابل شست و شو است و فضای اتاق شما می تواند سال ها نیاز به رنگ کاری و نقاشی نداشته باشد. چرا که کافی است آن رنگ را با یک اسفنج و آب و  مواد شوینده بشویید تا مانند روز اول شود. در صورتی که با رنگ پلاستیک چاره ای جز رنگ کاری مجدد ندارید. در کشور ما فقط سقف ها را از پلاستیک رنگ می کنند آن هم به جهت صرفه جویی که به نظر من در همین حد هم درست نیست.

قدرت رنگ و تاثیر بسزای آن در معماری و دکوراسیون داخل بنا

Interior-Design-Color-1

قدرت و تاثیر رنگ در معماری و دکوراسیون

شرکت معماری آرتور و همکاران (AOA)
تلفن: ۲۲۹۸۳۳۸۵ و ۲۲۷۰۶۶۳۱
آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان وطن پور شمالی، بن بست هنگامه، پلاک ۳